Ви можете оплатити замовлення наступними способами:

 

  • Готівкою при отриманні. Цей спосіб доступний, за умови, якщо Ви знаходитесь в Одесі або вказали спосіб доставки "Нова пошта оплата при отриманні".
  • Оплата на картку ПриватБанку. Даний спосіб оплати призначений для замовлень з інших міст України. Товар в цьому разі відправляється лише після надходження 100%-ої оплати на наш рахунок. Оплата на карту виконується за допомогою платіжного терміналу ПриватБанку, додатки Приват24, банківським переказом або будь-яким іншим доступним способом. Якщо Ви є власником гривневої картки Visa / Mastercard іншого українського банку, то можете скористатися послугою онлайн переказу грошей з картки на картку SendMoney від ПриватБанку ( https://sendmoney.pb.ua ). Реквізити для оплати будуть надіслані смс повідомленням, після того, як менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження і уточнення замовлення.
  • Western Union. Цей спосіб призначений для оплати замовлення, якщо Ви перебуваєте за межами України. Грошовий переказ здійснюється в доларах США або Євро, за курсом НБУ, встановленим на день оплати. Реквізити для оплати Ви отримаєте в листі, висланому на Вашу електронну пошту, після оформлення замовлення на сайті.
  • Сбербанк Онлайн (Яндекс.Деньги) Якщо Ви з Росії і у Вас є карта Сбербанку, Ви можете поповнити рахунок в Яндекс.Деньги через систему «Сбербанк Онлайн»:
  1. Увійдіть в систему «Сбербанк Онлайн»
  2. В панелі «Швидка оплата» виберіть «Яндекс.Деньги».
  3. Виберіть карту, з якої хочете поповнити рахунок.
  4. Вкажіть номер рахунку в Яндекс.Деньгах і суму поповнення, потім натисніть «Продовжити».
  5. Підтвердіть операцію одноразовим паролем.

Номер нашого гаманця Яндекс.Деньги: 410012389797671.